isingilizcesindezirve.com

ilayda pasinerle iş ingilizcesi

Farklı bir eğitmenle,

Fark yaratan bir
eğitime var mısın?

TİTİZLİKLE HAZIRLANMIŞ MODÜLER YAPISIYLA BAŞARIYA ODAKLI İŞ İNGİLİZCESİ EĞİTİM PROGRAMI.

3 aşamalı toplam 45 modülden oluşan içeriğe sahip BUSINESS ENGLISH MASTERY – İŞ İNGİLİZCESİNDE ZİRVE eğitim programı sayesinde iş İngilizcesinde arzu ettiğiniz başarıyı yakalayacaksınız.

Hemen şimdi iletişime geçin ve 15 dk.’lık ÜCRETSİZ EĞİTİM SEANSI kazanın.

İŞTE İNGİLİZCE

AVANTAJLARINIZ

PROFESYONEL BİR İŞ İNSANI,
FARKLI BİR EĞİTMEN.

Eğitim Genel Yapısı

3 AŞAMALI MODÜLER YAPI

Titizlikle hazırlanmış başarı odaklı 3 aşamalı, ihtiyaca göre seçilebilen 45 eğitim 

modülünden oluşan ve gelişen şartlara göre güncellenen eğitim programı.

İŞ HAYATI HOŞGELDİM

Temel Giriş Becerileri

RAHATÇA GÖRÜŞELİM

Etkileşim becerileri

İŞTE ZİRVEDEYİM

Özel durum seansları

BUSINESS ENGLISH MASTERY

Dilerseniz, İş İngilizcesinde Zirve eğitim programının 3 bölümünün tüm modüllerini alarak “USTALIK” seviyesinde gelişiminizi tamamlayabilirsiniz.

ilayda pasiner iş ingilizesi ileri

HEMEN ŞİMDİ ÜCRETSİZ EĞİTİM KAZANIN…

Güncel gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olmak, programla ilgili tanıtıcı dokümanlara ulaşmak için sadece mail adresinizi bize göndermeniz yeterli.

Üstelik 15 dk.’lık eğitim seansını ücretsiz kazanın.

SSS

EĞİTİM İÇERİĞİ HAKKINDA SİZLERİ AYDINLATACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ OLASI BAZI
SORULARI AŞAĞIDA CEVAPLADIK. BUNLARIN DIŞINDA AKLINIZA TAKILAN HUSUSLARDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

Programımız sizin iş dünyasında olası ihtiyaçlarınızı gözeten 3 aşama ve 40 modülden oluşuyor. Her bir modül en az 1 saatlik derse tekabül ediyor. Tek tek ders almaktan %50 daha avantajlı olacaksınız.
10 modül ve üstü ders almayı seçtiğinizde, modül başına %25 avantaj sağlayacaksınız ve modülleri kendiniz seçme ayrıcalığına da sahipsiniz.

Bu program bu sınavlara hazırlık programı olmamakla beraber, sizinle işleyerceğimiz konular bu sınavlara hazırlık yolculuğunda sağlam temelli bir altyapı oluşturmanızı destekleyecektir.

Öğrenciyseniz %50 daha avantajlısınız.

Programımız sizin iş dünyasında olası ihtiyaçlarınızı gözeten 3 aşama ve 40 modülden oluşuyor. Her bir modül en az 1 saatlik derse tekabül ediyor. Tek tek ders almaktan %50 daha avantajlı olacaksınız.

Bu program bir gramer eğitimi veya temel İngilizce üzerine inşa edilecek bir içerikte değildir, bununla birlikte gramerinizi iyileştirmeye yönelik pratikler içermektedir.

Eğer program satın aldıysanız ve bir süre sonra koşullarınız değişti veya ihtiyaçlarınız karşılanmadıysa ücretinizin geri kalanını iade alabilirsiniz. Ancak eğer 5 saatin üzerinde bir eğitim aldıysanız, tek tek ders alma ücretinin tamamlayacak bir cayma bedelin iade alınması gerekecektir. Öğrenciler için ücret iadesi %100 yapılacaktır.
Elinizde olmayan sebeplerle derslere devam edemiyor ve ücret iadesi yerine aşağıda önerdiğimiz seçenekleri değerlendiremiyorsanız, ücretiniz bütünüyle geri iade edilir.
Ücret iadesi yerine hakkınızı bir başka kişiye devredebilirsiniz.
1 seneye kadar hakkınızı dondurup, 1 sene içinde tekrar başlayabilirsiniz. Hakkınızı 2 sefer dondurma hakkına sahipsiniz.

Önceden konuların belirlenmesi ve hazırlık yapılması gerektiğinden 1 hafta önceden belirlenecek konuların işlenmesi 5 derse kadar mümkün olacaktır.

Tıp, askeriye, mühendislik, havacılık, hukuk…gibi çok spesifik terminoloji derslerimizde işlenmiyor, bunumla birlikte kurumsal iş hayatında ihtiyaç duyacağınız satış-pazarlama, insan kaynakları, temel finans-muhasebe terminolojisi veya sektörel terminolojiler içeriliyor.

Seans (ders) akışında nasıl bir işleyiş olduğunu görebilirsiniz. Hem görsel (sunum) içerikleri hem okuma ve dinleme pratikleri, hem de ödevler ve tekrarlar ile öğrenmeyi kalıcı hale getiriyoruz.

İsterseniz 2,5 saatlik bir seviye değerlendirme soru seti sağlıyoruz, cevaplandırıyorsunuz, isterseniz de kısa bir mülakat, yazılı ve işitsel yetkinlik soruları ile seviyenizi tespit edebiliyoruz.